Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carti Polirom 14

Număr anunț
DA22022092
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR 'MIHAI I' (CUI 5205767)
Furnizor / câștigător
EDITURA POLIROM SA (CUI RO12280354)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
426,17 RON
Valoare atribuită
426,17 RON
Data publicării
11.12.2018 11:59
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

426,17 RON

din 426,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.