Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achet materiale eductaive conf cm 49488 si 49487 Cutiuta cu emotii jucause - tva 5% - 1 buc - 42.86
- Număr anunț
- DA22019945
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA TELEORMAN (CUI 18788247)
- Furnizor / câștigător
- DIDACTICA PUBLISHING HOUSE SRL (CUI RO16105305)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.485,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.485,60 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 11:06
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 13:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.485,60 RON
din 1.485,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro