Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,6% sub estimat

Robot de bucatarie,PTR CENTRUL RAZA DE SOARE

Număr anunț
DA22014326
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI TELEORMAN (CUI 17094026)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
497,06 RON
Valoare atribuită
494,06 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
11.12.2018 08:00
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

494,06 RON

din 497,06 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 3 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.