Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FISET DULAP METALIC CU 4 POLITE REGLABILE 800x350x1800 mm 40 kg polita ECO 2 A152 STOC!!!
- Număr anunț
- DA22013481
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR (CUI 4700309)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 498 RON
- Valoare atribuită
- 498 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 17:13
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 17:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
498 RON
din 498 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro