Ofertă acceptată Cumpărare directă

GEnetica medicala, Contencios administrativ, PEdodontie vol. 1 si 3, Curs de secretariat, Abuzul si

Număr anunț
DA22013479
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
BLACK CAT BOOKS SRL (CUI RO27672100)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.164,96 RON
Valoare atribuită
1.164,96 RON
Data publicării
10.12.2018 17:13
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.164,96 RON

din 1.164,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.