Ofertă acceptată Cumpărare directă

RELEU SEMNALIZARE 24V SACELE

Număr anunț
DA22009561
Autoritate contractantă
SC CENTRALA ELECTRICA DE TERMOFICARE HIDROCARBURI SA (CUI RO26176052)
Furnizor / câștigător
TOTAL PLUS SRL (CUI 8273782)
Cod CPV
31221000-1 · Relee electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,85 RON
Valoare atribuită
121,85 RON
Data publicării
10.12.2018 14:24
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,85 RON

din 121,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.