Ofertă acceptată Cumpărare directă

PARCHET TRIPLU STRATIFICAT PT SALI DE RECUPERARE MEDICALA SI SPORT

Număr anunț
DA22012693
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
Furnizor / câștigător
ASICRAN INVEST TOTAL S.R.L. (CUI 37594344)
Cod CPV
44112240-2 · Parchet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.800 RON
Valoare atribuită
24.800 RON
Data publicării
10.12.2018 16:05
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.800 RON

din 24.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.