Număr anunț
DA22013118
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL OLT (CUI 4394854)
Furnizor / câștigător
ADORO TIPO LINE SRL (CUI 36436630)
Cod CPV
22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.081 RON
Valoare atribuită
1.081 RON
Data publicării
10.12.2018 16:30
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 08:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.081 RON

din 1.081 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.