Ofertă acceptată Cumpărare directă

BLOC DESEN

Număr anunț
DA22026401
Autoritate contractantă
Centrul de Resurse si Asistenta Educationala "Speranta" Timis (CUI 9050142)
Furnizor / câștigător
FOX BIROTICA SRL (CUI RO13888946)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61,50 RON
Valoare atribuită
61,50 RON
Data publicării
11.12.2018 13:52
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61,50 RON

din 61,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.