Ofertă acceptată
Cumpărare directă
calorifer electric
- Număr anunț
- DA22026155
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- DIAMANTINO SRL (CUI RO4935453)
- Cod CPV
- 39715240-1 · Aparate electrice de incalzire ambientala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 700 RON
- Valoare atribuită
- 700 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 13:45
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 14:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
700 RON
din 700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro