Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE CURATENIE 1535
- Număr anunț
- DA22013566
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI VITEAZUL" MIHAI VITEAZU (CUI 28053072)
- Furnizor / câștigător
- RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 875,38 RON
- Valoare atribuită
- 875,38 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 17:29
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 17:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
875,38 RON
din 875,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro