Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pistol de vopsit, masina de spalat cu presiune

Număr anunț
DA21967129
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MINZALESTI (CUI 29122162)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42924300-2 · Echipament de pulverizat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
826,72 RON
Valoare finală
826,72 RON
Data publicării
06.12.2018 10:13
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.