Ofertă acceptată Cumpărare directă

foraj rotopercutie ciresu - Foraj puț Dispensar Uman Cireșu (Punct de informare Cireșu)

Număr anunț
DA22021094
Autoritate contractantă
JUDETUL MEHEDINTI (CUI 4337344)
Furnizor / câștigător
GEO SONDA AQUA S.R.L. (CUI 40237783)
Cod CPV
76300000-6 · Servicii de foraj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.300 RON
Valoare atribuită
34.300 RON
Data publicării
11.12.2018 11:33
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.300 RON

din 34.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.