Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CURATENIE:CIF CREMA 500ML-3BUC;KONGA DETERGENT GEAM 5L-4BUC;ASEVI PARDOSELI 5L-6BUC;L

Număr anunț
DA22019805
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VACARENI (CUI 28643693)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
587,85 RON
Valoare atribuită
587,85 RON
Data publicării
11.12.2018 11:02
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

587,85 RON

din 587,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.