Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mini-PROTEAN;;PowerPac;;Modul de comanda si control ;Electrozi;Tavite;Sursa de alimentare
- Număr anunț
- DA22019623
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI RO23818271)
- Cod CPV
- 39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.650 RON
- Valoare atribuită
- 14.650 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 10:57
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.650 RON
din 14.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro