Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laminator Fellowes Saturn 3i A3, maxim 125 microni
- Număr anunț
- DA22014578
- Autoritate contractantă
- LICEUL VOCATIONAL DE ARTE PLASTICE "HANS MATTIS TEUTSCH (CUI 29340779)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 376,46 RON
- Valoare atribuită
- 376,46 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 08:22
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 14:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
376,46 RON
din 376,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro