Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRESURI,COVORASE
- Număr anunț
- DA22013995
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 2 BOLDESTI-SCAIENI (CUI 28973284)
- Furnizor / câștigător
- Trading Anida (CUI RO11180578)
- Cod CPV
- 39530000-6 · Covoare, presuri si carpete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.248,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.248,40 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 21:18
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 21:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.248,40 RON
din 1.248,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro