Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FURNITURI DIVERSE DE BIROU
- Număr anunț
- DA22013790
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "CIPRIAN PORUMBESCU" ORAS COMANESTI (CUI 4277897)
- Furnizor / câștigător
- MIT IT CENTER SRL (CUI RO27260150)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 898,74 RON
- Valoare atribuită
- 898,74 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 18:41
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 18:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
898,74 RON
din 898,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro