Ofertă acceptată Cumpărare directă

Traversa Casino

Număr anunț
DA22008119
Autoritate contractantă
Centrul judetean de Cultura Prahova (CUI 2844383)
Furnizor / câștigător
RACOMED FLOOR SYSTEM SRL (CUI RO29172004)
Cod CPV
39530000-6 · Covoare, presuri si carpete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.814,85 RON
Valoare atribuită
1.814,85 RON
Data publicării
10.12.2018 13:47
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.814,85 RON

din 1.814,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.