Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 10,4% sub estimat

HP CF226X - cartus laser

Număr anunț
DA22025681
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI RO32174862)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
740,72 RON
Valoare atribuită
663,96 RON 10,4% sub estimat
Data publicării
11.12.2018 13:32
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

663,96 RON

din 740,72 RON estimat 10,4%

Adjudecat la 89,6% din estimat · economie 76,76 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.