Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sky-Cartus non OEM-BROTHER-TN2310-B-1.2kCartus Toner SKY-CE 285A/CRG725 SkyCartus non-OEM HP CF217A

Număr anunț
DA22025031
Autoritate contractantă
GRADINITARANYALMA (CUI 13394837)
Furnizor / câștigător
LOGIC SRL (CUI RO15610333)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
439,89 RON
Valoare atribuită
439,89 RON
Data publicării
11.12.2018 13:13
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

439,89 RON

din 439,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.