Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Recipient toner rezidual Xerox WorkCentre 7120 / 7125 / 7220 / 7225 Original
- Număr anunț
- DA22012753
- Autoritate contractantă
- UNITATEA PENTRU FINANTAREA INVATAMANTULUI PREUNIVERSITAR (CUI 35354710)
- Furnizor / câștigător
- A.M.G. COMSERVICE SRL (CUI RO8531717)
- Cod CPV
- 30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504 RON
- Valoare atribuită
- 504 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 16:08
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 16:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
504 RON
din 504 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro