Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus de mentenanta cod MC 10

Număr anunț
DA22011059
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Furnizor / câștigător
MINITECHNICUS SRL (CUI RO20820285)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470,60 RON
Valoare atribuită
470,60 RON
Data publicării
10.12.2018 15:05
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

470,60 RON

din 470,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.