Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER COMPATIBIL 106R02773 PENTRU XEROX PHASER 3020 WORKCENTRE 3025

Număr anunț
DA22003872
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Rosiori (CUI 14296586)
Furnizor / câștigător
SC ALBACOM BIZ SRL (CUI RO15432686)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
806,70 RON
Valoare atribuită
806,70 RON
Data publicării
10.12.2018 11:58
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 16:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

806,70 RON

din 806,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.