Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Memorie USB 32Gb
- Număr anunț
- DA22025361
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
- Furnizor / câștigător
- STANDARD SOFT TRADING S.R.L. (CUI RO26175529)
- Cod CPV
- 30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33,07 RON
- Valoare atribuită
- 33,07 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 13:23
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 14:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33,07 RON
din 33,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro