Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ACCESORII PC-(01-ref.4752)

Număr anunț
DA22023036
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI RO9911870)
Cod CPV
30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.661,20 RON
Valoare atribuită
2.661,20 RON
Data publicării
11.12.2018 12:22
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.661,20 RON

din 2.661,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.