Ofertă acceptată Cumpărare directă

NOTEBOOK HP 250 G6 I5, 4GB, WINDOWS 10PRO

Număr anunț
DA22019974
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Nagy Mozes (CUI 4202100)
Furnizor / câștigător
"SENSO" SRL (CUI 13981742)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.096,64 RON
Valoare atribuită
2.096,64 RON
Data publicării
11.12.2018 11:06
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.096,64 RON

din 2.096,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.