Ofertă refuzată Cumpărare directă

Sistem IT HP Slimline 260-p130nq, Intel® Core™ i3-6100T 3.2GHz, 4GB, 1TB, Intel HD Graphics 530, Win

Număr anunț
DA22012828
Autoritate contractantă
SCOALA D.D. PATRASCANU TOMESTI (CUI 17182667)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.764,62 RON
Valoare finală
1.764,62 RON
Data publicării
10.12.2018 16:13
Data finalizării
11.12.2018 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.