Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Asus NB X542UA CI5-8250U 15,6" RAM 8GB SSD 256GB X542UA-DM531 - 3 buc

Număr anunț
DA22012578
Autoritate contractantă
SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI RO10881986)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.663 RON
Valoare atribuită
6.663 RON
Data publicării
10.12.2018 15:59
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 16:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.663 RON

din 6.663 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.