Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Asus VivoBook Max X541U Intel Core Kaby Lake i3-7100U, DVD-RW,1TB, 4GB , FHD

Număr anunț
DA22012080
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 32 (CUI 24027194)
Furnizor / câștigător
HIK-CONNECT S.R.L. (CUI RO30662794)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.646 RON
Valoare atribuită
38.646 RON
Data publicării
10.12.2018 15:40
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 15:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.646 RON

din 38.646 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.