Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctionala color A3

Număr anunț
DA22011159
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ALEXANDRIA (CUI 4652660)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.150,15 RON
Valoare atribuită
2.150,15 RON
Data publicării
10.12.2018 15:08
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.150,15 RON

din 2.150,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.