Ofertă acceptată
Cumpărare directă
XEROX B1025V_U Multifunctional laser monocrom A3, 25 ppm A4, 3-1, print/copy/scan
- Număr anunț
- DA22010427
- Autoritate contractantă
- Colegiul National "Mihai Eminescu (CUI 4866361)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.103,98 RON
- Valoare atribuită
- 3.103,98 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 14:47
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 08:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.103,98 RON
din 3.103,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro