Ofertă acceptată Cumpărare directă

SSD WD 240GB SATA

Număr anunț
DA22009919
Autoritate contractantă
Colegiul National de Informatica " Gr. Moisil " Brasov (CUI 29351565)
Furnizor / câștigător
MUNCONS SRL (CUI RO14581515)
Cod CPV
30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
178 RON
Valoare atribuită
178 RON
Data publicării
10.12.2018 14:34
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 16:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

178 RON

din 178 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.