Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Memorie USB HyperX SAVAGE 256GB USB 3.0 [ HXS3/256GB ]
- Număr anunț
- DA22008783
- Autoritate contractantă
- Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Gorj (CUI 9751648)
- Furnizor / câștigător
- PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI RO17116469)
- Cod CPV
- 30234600-4 · Memorie flash (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 386,10 RON
- Valoare finală
- 386,10 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 14:04
- Data finalizării
- 11.12.2018 09:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.