Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziţia a 2 imprimante laser multifuncționale A3 cu ADF, duplex și scaner tip bizhub 226 sau echiv

Număr anunț
DA22004289
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială Craiova (CUI 36884072)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.620 RON
Valoare atribuită
3.620 RON
Data publicării
10.12.2018 12:09
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.620 RON

din 3.620 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.