Ofertă acceptată Cumpărare directă

Routere

Număr anunț
DA22023803
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Mathe Janos" Herculian (CUI 20869025)
Furnizor / câștigător
CSABACOMPUTER SRL (CUI RO19145800)
Cod CPV
32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
264 RON
Valoare atribuită
264 RON
Data publicării
11.12.2018 12:41
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 13:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

264 RON

din 264 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.