Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Godox TT685N Thinklite - Blit TTL, HSS, Radio, Nikon/Nikon D7200 Aparat Foto DSLR 24.2MP CMOS Kit cu
- Număr anunț
- DA22021021
- Autoritate contractantă
- Comuna Carlibaba (Consiliul Local Carlibaba) (CUI 4326906)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38653100-8 · Blitzuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.643,24 RON
- Valoare atribuită
- 4.643,24 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 11:31
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 15:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.643,24 RON
din 4.643,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro