Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executare instalatie electrica la Statia de pompare apa Suplacu de Barcau

Număr anunț
DA22019968
Autoritate contractantă
Comuna Suplacu de Barcau (CUI 5431705)
Furnizor / câștigător
INTER-PAL SERVICII SRL (CUI RO5181536)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.789,44 RON
Valoare atribuită
3.789,44 RON
Data publicării
11.12.2018 11:06
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 16:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.789,44 RON

din 3.789,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.