Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem operational de radioprotectie conform art 10 NSR 11
- Număr anunț
- DA22017182
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL PNEUMOFTIZIOLOGIE BRAD (CUI 4634256)
- Furnizor / câștigător
- CONSULTANTA RADION SRL (CUI RO16090352)
- Cod CPV
- 98113100-9 · Servicii privind siguranta nucleara (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 09:55
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 11:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.100 RON
din 2.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro