Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ELECTRICE

Număr anunț
DA22011588
Autoritate contractantă
Orasul Boldesti-Scaeni (CUI 2842943)
Furnizor / câștigător
Trading Anida (CUI RO11180578)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
485,79 RON
Valoare atribuită
485,79 RON
Data publicării
10.12.2018 15:21
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

485,79 RON

din 485,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.