Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inlocuire canalizare,separare instalatii incendiu,conducte apa rece,apa calda subsol Fac.Farmacie
- Număr anunț
- DA22014322
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- EUROWINDOW SRL (CUI RO15543927)
- Cod CPV
- 45231111-6 · Lucrari de demontare si de inlocuire a conductelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.703,93 RON
- Valoare atribuită
- 46.703,93 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 08:00
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 11:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
46.703,93 RON
din 46.703,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro