Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANTIGEL CONCENTRAT GELSOL 1L

Număr anunț
DA22012673
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR BACAU (CUI 17617060)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
24951311-8 · Produse antigel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12,27 RON
Valoare atribuită
12,27 RON
Data publicării
10.12.2018 16:04
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 16:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12,27 RON

din 12,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.