Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet produse curatenie Mica Sirena

Număr anunț
DA22028170
Autoritate contractantă
Gradinita Cu Program Prelungit Mica Sirena (CUI 5399396)
Furnizor / câștigător
DAVICOM SRL (CUI RO17720855)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.534 RON
Valoare atribuită
2.534 RON
Data publicării
11.12.2018 14:43
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 16:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.534 RON

din 2.534 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.