Ofertă acceptată Cumpărare directă

BUJIE INCANDESCENTA DACIA LOGAN

Număr anunț
DA22027323
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02052 (CUI 4515190)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
34312200-9 · Bujii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148,64 RON
Valoare atribuită
148,64 RON
Data publicării
11.12.2018 14:17
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148,64 RON

din 148,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.