Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dezinfectant universal - 2L/fl, parfumat - Domestos
- Număr anunț
- DA22024262
- Autoritate contractantă
- TEATRUL LUCEAFARUL IASI (CUI 4981310)
- Furnizor / câștigător
- BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126 RON
- Valoare atribuită
- 126 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 12:52
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 13:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
126 RON
din 126 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro