Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 8,6% sub estimat

detergenti spalat vase automat

Număr anunț
DA22018371
Autoritate contractantă
Sanatoriul Balnear de Recuperare Mangalia (CUI 4515565)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.881,12 RON
Valoare atribuită
4.461,08 RON 8,6% sub estimat
Data publicării
11.12.2018 10:27
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.461,08 RON

din 4.881,12 RON estimat 8,6%

Adjudecat la 91,4% din estimat · economie 420,04 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.