Ofertă acceptată Cumpărare directă

piese auto

Număr anunț
DA22009828
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII U.M.01420 (CUI 15091210)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI RO151836)
Cod CPV
34312000-7 · Piese pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.041,66 RON
Valoare atribuită
8.041,66 RON
Data publicării
10.12.2018 14:31
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.041,66 RON

din 8.041,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.