Ofertă acceptată Cumpărare directă

Extindere sistem audio

Număr anunț
DA21996523
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Silvic Dr. Nicolae Rucareanu (CUI 29369414)
Furnizor / câștigător
MUNCONS SRL (CUI RO14581515)
Cod CPV
51313000-9 · Servicii de instalare de echipament audio (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
626,89 RON
Valoare atribuită
626,89 RON
Data publicării
10.12.2018 08:00
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

626,89 RON

din 626,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.