Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Circuit pentru ventilatie de unica folosinta compatibil ventilator de transport iVent
- Număr anunț
- DA22010616
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
- Furnizor / câștigător
- HELLIMED SRL (CUI RO4885207)
- Cod CPV
- 33157000-5 · Oxigenoterapie si asistenta respiratorie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.690 RON
- Valoare atribuită
- 2.690 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 14:52
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 07:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.690 RON
din 2.690 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro