Ofertă acceptată
Cumpărare directă
KEV + SDS
- Număr anunț
- DA22000207
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI DE ASISTENTA EDUCATIONALA OLT (CUI 18450067)
- Furnizor / câștigător
- D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI RO14937087)
- Cod CPV
- 33156000-8 · Material de testare psihologica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.290,89 RON
- Valoare atribuită
- 2.290,89 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 10:27
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 08:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.290,89 RON
din 2.290,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro